30 مهر, 1396

تورترکیه،خرید ملک در ترکیه،ثبت شرکت در ترکیه،اقامت در ترکیه

تورهای ترکیه

تور آنکارا نوروز 93

مذاکرات اجرای بهتر تور آنکارا ویژه عید نوروز 93 با کار گزاران و هتل های آنکارا مراحل پایانی خود را سپری می کند. و هم اکنون ما با هتل های سیاو،هتل آکی یوز،هتل گلد،هتل پارک،هتل سوئیس،هتل آنکاراپلازا،ددمان و ... قرار داد خود را نهایی کردیم و در حال مذاکره با سایر هتل ها هستیم چنان چه قصد سفر به آنکارا را دارید با ما در ارتباط باشید.

تور کوش آداسی نوروز93

مذاکرات اجرای بهتر تور کوش آداسی ویژه عید نوروز 93 با کار گزاران و هتل های کوش آداسی مراحل پایانی خود را سپری می کند. و هم اکنون ما با هتل های هتل آکوافانتزی،هتل فانتاسیا دلوکس،هتل آداکوله،هتل توسان بیچ،هتل لانگ بیچ،هتل گرند بلو اسکای و هتل ویستاهیل قرار داد خود را نهایی کردیم و در حال مذاکره با سایر هتل ها هستیم چنان چه قصد سفر به کوش آداسی را دارید با ما در ارتباط باشید.


تور استانبول نوروز 93

مذاکرات اجرای بهتر تور استانبول ویژه عید نوروز 93 با کار گزاران و هتل های استانبول مراحل پایانی خود را سپری می کند. و هم اکنون ما با هتل های  پیانوفورت،هتل هیلتون،هتل رویال پارک،هتل لمردین،هتل راماداپلازا،هتل ددمان و ... قرار داد خود را نهایی کردیم و در حال مذاکره با سایر هتل ها هستیم چنان چه قصد سفر به استانبول را دارید با ما در ارتباط باشید.هتلهای ددمان،هتل راماداپلازا،هتل لمردین،هتل رویال پارک،هتل هیلتون و هتل پیانوفورت.

3D Panel

موارد استفاده:

  • دیوارکش ساختمان های مسکونی ـ اداری ـ فرهنگی ـ عمومی و . . . .
  • ساخت ویلا حتی بصورت دوبلکس بدون نیاز به اسکلت و فونداسیون گسترده در ظرف کمتر از یک ماه
  • ساخت انواع خانه های روستایی ـ انبار ـ پارکینگ و اماکنی از این قبیل بدون نیاز به اسکلت و فونداسیون گسترده
  • ساخت انواع آلاچیق و کلبه با قابلیت اجرای طرح های ویژه و فانتزی

نظرسنجی

نظر شما درباره فعالیتهای ما؟