image image image image
* * * *
image
image
image
image
image
image
image
image
31 شهریور, 1396

آنتالیا

  • آنتالیا پایتخت توریستی ترکیه به شمار می رود و مردم مهمان نواز آن٬ همیشه آماده پذیرایی از گردشگران هستند. منطقه اصلی توریستی مدیترانه٬منطقه زیبای آنتالیا است.

    آنتالیا دارای آب و هوای خاص مدیترانه ای است با تابستانهای آفتابی و زمستانهای معتدل. از اواسط آوریل تا نوامبر (فروردین تا آبان) برای شنا مناسب است. متوسط دمای هوا در تابستان 28 درجه سانتی گراد و دمای آب 27 درجه سانتی گراد است. در حدود 300 روز در آنتالیا برای شنا مناسب است. اگر باران را دوست دارید و از راه رفتن در زیر باران لذت می برید می توانید در ماه آوریل به آنتالیا سفر کنید و از رنگین کمانهایی که در بعد از ظهر روزهای بارانی ایجاد میشود لذت ببرید.

گفتگوی آنلاین

شرکت های زیر مجموعه

آنتالیا

image

آنتالیا جزو شهر ها و بنادر مهم ترکیه محسوب می شود که به بهشت گردشگری معروف است.این شهر داداری طبیعت بسیار بکر با مراکز تاریخی که زیستگاه وحش و گیاهان مختلف است.

در این شهر بلوارهای زیبا با درختان نخل و لنگرگاه‌ها خود نمائی می‌کند. در این شهر و در بخش قدیمی و تماشائی آن منطقه کاله ایجی قرار دارد. بافت خاص منطقه که شامل خیابانهای کم عرض و پیچ در پیچ بوده به همراه خانه‌های قدیمی که توسط دیوارهای قدیمی محصور شده، بسیار جلب توجه می‌کند.

ادامه مطلب

شهر بدروم

image

بدروم شهری در جنوب غربی ترکیه که در کنار سواحل زیبای دریای اژه قرار گرفته که با معماری فوق العاده خاصی به سبک مصری از مراکز بسیار زیبای توریستی به شمار می آید. این شهر در فصل توریستی 24 ساعته باز می باشد.

بدروم که در زمان باستان (هالی کارناس) نامیده میشد. در واقع زادگاه " هردوت " و محل مقبره پادشاه ماسولوس ( در قرن 4 قبل از میلاد ) است که یکی از عجایب هفت گانه جهان باستان است. شبه جزیره زیبای بدروم ، مطابق با سلیقه گردشگرانی است که به یک فضای تسکین بخش و آرام علاقمند هستند. روستاهای اطراف آن به همراه میهمان سراها و هتلهای کوچک واقع بر یک خلیج آرام ، این مکان را می آرایند

ادامه مطلب

.

نظرسنجی

نظر شما درباره فعالیتهای ما؟